Mir Su Residence

Proje Hakkında

Cesa Su Residence; CESA Yapı tarafından 2400 m2 arsa üzerinde yapımı devam eden, İstanbul'un yeni finans merkezi Ataşehir'e yürüme mesafesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden oluşan 80 dairelik bir yaşam kompleksi projesidir.

Not: Cesa Yapı Gayrimenkul ve İnşaat Ltd. Şti. yapı ve malzeme kalitesinden ödün vermeden bina, çevre ve cephe tasarımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Kat planları uygulamada değişiklikler gösterebilmektedir. Güncel kat planları için satış ofislerimize bekleriz.

Tamamlanmış ve Yapı Kullanım İzin Belgesi Alınmış.

Bilgi ve Özellikler

Cesa Su Residence yüksek teknoloji ve sürekli kalite kontrolüne tabi tutulan 'TSE' ve 'İSO-9001' kalite belgeli yapı malzemeleri ile birlikte inşa edilmiştir. Cesa Su Residence projesindeki bloklarda statik proje uygulamaları, etüdleri yapılmış sağlam bir zeminde son deprem yönetmeliğine uygun olarak hazırlanmıştır. Cesa Su Residence bünyesinde bulunacak olan yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve buhar banyosu residence sakinlerinin sürekli hizmetindedir. Residence güvenliği titiz bir şekilde 7/24 özel güvenlik ve kamera sistemiyle sağlanmaktadır. Ayrıca, Cesa Su Residence sakinleri vale ve temizlik hizmetlerinden faydalanabilmektedirler.

ULAŞIM
Cesa Su Evleri İstanbul'un yeni finans merkezi Ataşehir'e yürüme mesafesindedir. Son deprem yönetmeliğine uygun, zemin etüdleri yapılmıştır. Yüksek kalitede nitelikli konutlardır. TEM, E-5 karayollarına kolay erişim sağlanmaktadır. Metro Ya Yakın. Alışveriş merkezlerine yakın mesafededir.

YAŞAM ALANI
Kapalı otopark. Yüzme havuzu. Spor salonu. Çocuk oyun alanları. Özel güvenlik. Ağaçlandırma ve doğal çim.

BİNA ÖZELLİKLERİ
Taşyünü mantolama. Zemin etüdleri yapılmış sağlam kayalık zemin. Tüm ortak alanlarda sprinkler sistemi. Her katta yangın dolabı ve yangın ihbar butonu. Yangın su deposu. Kamera sistemi. Bina içi dahili telefon sistemi. Her blokta 1 adet 6 kişilik asansör. Asansör ve ortak alanlarda jenaratör.

Satış Durumu

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerimiz satıştadır.

Proje Görselleri