Erenköy Yasemin Apartmanı

Proje Hakkında

Cesa Yapı tarafından İstanbul Anadolu yakasının nezih semtlerinden Erenköy Ethem Efendi Caddesi’nde yasemin çiçekleri içerisinde, günün en son teknolojisine uygun büyük metrekarede daire seçenekleri ve farklı mimari tasarımıyla Yasemin Apartmanı projemiz tamamlanmıştır.

Proje, merkezi konumda Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesinde, akıllı bina sistemi, 2 kat kapalı otoparkta her daireye ait özel otopark, lamine parke, klima, ankastre beyaz eşyalı, 1. sınıf zemin seramikleri ile daire için konfor ve kaliteyi üst seviyede sunmaktadır. Dubleks dairelerimizle m2 genişliği ve arsa sahiplerinin tercih ve isteğine iç mimari destek uygulama ve tasarım imkânı sunulmuştur.

Not: Cesa Yapı Gayrimenkul ve İnşaat Ltd. Şti. yapı ve malzeme kalitesinden ödün vermeden bina, çevre ve cephe tasarımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Kat planları uygulamada değişiklikler gösterebilmektedir. Güncel kat planları için satış ofislerimize bekleriz.

Bilgi ve Özellikler

Cesa Erenköy Yasemin Apartmanı; Cesa Yapı'nın İstanbul Kadıköy Ethem Efendi Caddesi’nde tamamladığımız, 17 bağımsız bölümlük konut projesidir.

Satış Durumu

Bu projedeki satışlarımız tamamlanmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Proje Görselleri