Şelale Evleri

Proje Hakkında

Cesa Şelale Evleri; Cesa Yapı'nın İstanbul Ataşehir'de 3000 m² alan üzerine kurulu 2 bloktan oluşan, son deprem yönetmeliğine uygun, zemin etüdleri yapılmış 56 dairelik tamamlanmış butik konut projesidir.

Not: Cesa Yapı Gayrimenkul ve İnşaat Ltd. Şti. yapı ve malzeme kalitesinden ödün vermeden bina, çevre ve cephe tasarımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Kat planları uygulamada değişiklikler gösterebilmektedir. Güncel kat planları için satış ofislerimize bekleriz.

Tamamlanmış ve Yapı Kullanım İzin Belgesi Alınmış.

Bilgi ve Özellikler

Cesa Şelale Evleri İstanbul'un ulaşımı en kolay bölgesindedir. Ataşehir/Ümraniye sınırları içerisinde konumlandırılmıştır. Son deprem yönetmeliğine uygun, zemin etüdleri yapılmıştır. Yüksek kalitede nitelikli konutlardır. Ataşehir Migros'a 950 m. mesafede. TEM ve E-5 karayollarına erişim. Alışveriş merkezlerine yakın mesafede. Sadece 54 aile bu fırsattan yararlanmakta.

1800 m² kapalı otopark. 2400 m² yeşil alan. Çocuk ve yetişkin havuzu. Baketbol sahası. Spor salonu. Sauna, fitness, buhar banyosu. Özel güvenlik. Ağaçlandırma ve doğal çim.

Taşonit dış cephe kaplama, taşyünü mantolama. Zemin etüdleri yapılmış sağlam kayalık zemin. Tüm ortak alanlarda sprinkler sistemi. Her katta yangın dolabı ve yangın ihbar butonu. Yangın su deposu. Kamera sistemi. Bina içi dahili telefon sistemi. Her blokta 1 adet 6 kişilik insan, 1 adet sedye alabilecek yük ve eşya asansörü. Asansör ve ortak alanlarda jeneratör.

Satış Durumu

Bu projedeki satışlarımız tamamlanmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.